ROLETY ZEWNĘTRZNE - EkoFenster

Idź do spisu treści

Menu główne

ROLETY ZEWNĘTRZNE

POZOSTAŁE

ROLETY?
Dzi
ęki nie wielkim wydatkom jakie musimy ponieść możemy łatwo poprawić komfort i warunki mieszkania a nie jednokrotnie i bezpieczeństwo.

Zamknięta, opuszczona roleta niejednokrotnie chroni nasz dobytek – potencjalny włamywacz często sobie odpuszcza domy i mieszkania wyposażone w rolety. Nie chce ryzykować złapania ze względu na wydłużenie czasu na dostanie się do środka a brak pewności czy „wartoh dodatkowo odstrasza złodzieja.

Opuszczone rolety oszczędzają dla nas energię, odległość między pancerzem a oknem stanowi dodatkową komorę izolacyjną co bezpośredni przekłada się na zaoszczędzone pieniądze na ogrzewanie, szczególnie w miesiącach zimowych. Zamknięta roleta pozwoli nam się również wyspać, dodatkowym aspektem opuszczonej rolety jest poprawa wyciszenia odgłosów z ulicy.

Roleta latem zabezpieczy nam dom przed nadmiernym nagrzaniem się pokoi. Promieniowanie słoneczne w okresie letnim może doprowadzić do szybkiego nagrzania się pomieszczeń co negatywnie odbija się na naszym komforcie, a opcjonalnie możemy wyposażyć nasze rolety w siatki przeciw insektom co zaoszczędzi nam utraty nerww na walkę z dokuczającym nam komarami.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego